כל העולם אצלכם במטבח

וילי פוד מביאה כבר שנים אל המטבח של כולנו את חומרי הגלם והמוצרים הטובים ביותר מכל קצוות תבל עם חותמת של איכות וטעם.

אם אתם אוהבים לאכול ואוהבים לטייל, אתם ודאי מכירים את ההתרגשות הזו שממלאת את גופכם כשאתם ניצבים בפני חלון ראווה של מעדניה איכותית בחו"ל. הגבינות, המעדנים, המטעמים, הנקניקים, הממרחים – כולם מונחים בהרמוניה מושלמת ועושים חשק לדבר אחד – להיכנס פנימה ולקנות את כל החנות. לצערנו, הדבר אינו אפשרי. הרי צריך להשאיר במזוודה גם מקום לקצת בגדים…

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן – להביא לכם את הטוב מכל העולם ומכל העולמות

ויליפוד היא בית קולינרי לצרכן הישראלי כבר שנים רבות כיבואנית מזון מובילה ומביאה אליו מותגים ומוצרים בינלאומיים מהמובילים בעולם. כל אחד ממאות המוצרים שלנו נבחר בקפידה ומגיע מארץ המקור המומחית לייצורו, זאת כדי שתוכלו ליהנות ממאכלים בינלאומיים וניחוחות עולמיים אצלכם במטבח ללא מאמץ.

כיוון שהעולם משתנה ומתפתח, כך גם חל שינוי בחייך הישראלי. הרצון לגלות ולהכיר טעמים ומקומות חדשים גובר, ולכן אנו לא קופאים על השמרים ומוסיפים מדי שנה מגוון מוצרים חדשים, המאפשרים לכם לגלות בכל פעם טעמים חדשים מכל העולם.

 

 

וילי פודבית של מותגים

מוצרי החברה מיובאים ומשווקים תחת מותג וילי פוד ותחת מותגים בינלאומיים שונים כגון: חמאות ומוצרי חלב EURO מחלבות אירופה, שימורי ירקות ופירות DEL MONTE (מונקו), אורז בסמטי DAAWAT (הודו), מלבין קפה COMPLETA  (הולנד), דגני בוקר HAHNE (גרמניה), חמוצים וירקות כבושים SERA (תורכיה), גבינות קשות (פרמזן) ZANETTI (איטליה), חליטת הרבה מטה NOBLEZA GAUCHA (ארגנטינה).

בנוסף מספקת החברה מותגים פרטיים שונים עבור לקוחותיה, על פי דרישת הלקוח.

 

 

מרכז לוגיסטי

המרכז הלוגיסטי של וילי פוד וחברת הבת גולד פרוסט נמצא ביבנה, ומרכז את פעילות המוצרים היבשים, המקוררים והקפואים. לוילי פוד מערך הפצה ארצי המפיץ את המוצרים לאלפי לקוחות ברחבי ישראל, הכוללים סיטונאים, רשתות שיווק, מינימרקטים, לקוחות מוסדיים, מפעלי מזון, כוחות הביטחון ואחרים.

 

 

כשרות

 

כל מוצרי החברה מיוצרים תחת השגחות כשרות המחמירות ביותר ביניהן:  בד"צ חתם סופר בני-ברק, בד"צ חתם סופר פ"ת, בד"צ יורה דעה והרבנות הראשית לישראל.

 

 

בורסה

 

מניות החברה נסחרות ב NASDAQ בניו יורק תחת סמל WILC. החברה נמצאת בשליטת חברת האם וילי פוד השקעות בע"מ, חברה אשר מניותיה נסחרות בבורסה בת"א

נגישות

הצהרת נגישות – אתר וילי פוד

וילי פוד רואה חשיבות רבה במתן שירות שוויוני לכלל הלקוחות ובהתאם לכך הושקעו משאבים רבים בהנגשת האתר על מנת להפוך את שירותי האינטרנט שלנו זמינים עבור כלל הלקוחות.

  • פירוט ההנחיות באנגלית
  • פירוט ההנחיות בעברית

הסדרי הנגישות במשרדי חברת וילי פוד


משרדי קבוצת תנובה נמצאים באזור התעשיה של יבנה, רחוב נחל חריף 4  

האמצעים הנגישים באתר הם:

  • חניית נכים
  • עליה באמצעות רמפה ומעלית
  • שירותי נכים

 
דרכי פנייה לבקשות והצעות שיפור בנושא נגישות
חברת וילי פוד השקיעה מאמצים רבים להנגיש את כל הדפים באתר. ייתכן ויתגלו חלקים או יכולות באתר שטרם  הונגשו. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות.
אם מצאתם בעיות נגישות כל שהן, אנא פנו אלינו לכתובת info@willi-food.co.il  ונפעל לתקן את הבעיות בהתאם

36_products

אז לאן בא לכם לנסוע היום?

הודו? איטליה? צרפת? אולי בכלל לסין או למזרח אירופה?

כיוון שהעולם משתנה ומתפתח, כך גם חל שינוי בחיך הישראלי, הרצון לגלות ולהכיר טעמים ומקומות חדשים גובר, ולכן אנו לא קופאים על השמרים ומוסיפים מדי שנה מגוון מוצרים חדשים, המאפשרים לכם לגלות בכל פעם טעמים חדשים מכל העולם.